Kontaktujte nás!

  Kontakty

  +420 775 106 948

  Adresa

  Radlická 298/105
  150 00 Praha 5

  Pracovní doba

  Pondělí – pátek: 8:00-21:00
  So,Ne: 10:00-12:00

  Máte další otázky?

  Pokud je vaším cílem spálit přebytečná kila, ale nechce se vám chodit do posilovny, fitness-zumba je lepší variantou.

  Pokud se chcete naučit tančit určitý styl tance, stát se plastičtější, pak vám s tím pomůže taneční kurz Mix a Contemporary.

  Pokud vás nudí monotónní cvičení v posilovně, chcete zhubnout, ale nechcete tančit přihlaste se na kurz Fitness Jumping.

  Pokud chcete zvýšit flexibilitu, zmírnit svalovou únavu, bolest i nervové napětí určitě se přihlaste na samostatný kurz Strečinku.

   

   

  Každý měsíc se koná zkušební lekce pro každého zdarma. Můžete se zúčastnit této lekce a vybrat si, který kurz je pro vás ten nejlepší.

  Hip hop, dancehall, reggaeton, dívčí choreo, jazz-funk, house, afro dance, contemporary, bachata.

  Naše adresa je Radlická 298/105, Praha 5

  Na tréninky je nejlepší si vzít pohodlné boty (nejlepší jsou tenisky!), volné tričko a kalhoty, aby vám nebránily při pohybu, nebo sportovní legíny; sponu do vlasů, čelenku nebo čepici, aby vám vlasy nepřekážely.

  Skupinové kurzy probíhají 2x týdně. Individuální lekce pak podle vašeho osobního rozvrhu. Zde si můžete vybrat kurz, kterého se chcete zúčastnit, vhodný termín a rezervovat si místo.

  Skupiny jsou tvořeny v počtu od 4 do 10 osob. V našem studiu tančí slečny všech věkových kategorií. V současné době trénují slečny ve věku od 15 do 55 let v jedné skupině.

  Pro online maraton potřebujete pouze přístup k internetu. Pokud chcete, můžete cvičit na yoga mat.

  Permanentky platí přesně na 1 měsíc.  Pokud jste nemocní nebo máte důležitou záležitost, lekce se odkládají na další měsíc.